Przejdź do treści
Accessibility mode
A A A
CONTACT
Adress Address:
ul. Krakowskie Przedmieście 21/23
00-071 Warszawa

Contact Contact:
tel: + 48 22 42 10 130
fax: + 48 22 42 10 241
e-mail: pisf@pisf.pl

Contact Contact for journalists:
tel: +48 22 42 10 189
e-mail: rzecznik@pisf.pl
EN
PL EN
PL
PL EN

Pitch&Meet. Warsaw Co-Production Meetings 2017

Pitch&Meet. Warsaw Co-Production Meetings 2017

Pitch&Meet. Warsaw Co-Production Meetings 2017

october 5, 2017    
Projekt "Pitch&Meet. Warsaw Co-Production Meetings 2017", w ramach którego twórcy filmowi będą mieli okazję zaprezentować swoje projekty polskim i zagranicznym profesjonalistom z branży filmowej, odbędzie się podczas 33. Warszawskiego Festiwalu Filmowego. 

RECOMMENDED

Pitch&Meet. Warsaw Co-Production Meetings 2017

Projekt "Pitch&Meet. Warsaw Co-Production Meetings 2017", w ramach którego twórcy filmowi będą mieli okazję zaprezentować swoje projekty polskim i zagranicznym profesjonalistom z branży filmowej, odbędzie się podczas 33. Warszawskiego Festiwalu Filmowego. 

Polski Instytut Sztuki Filmowej (PISF) we współpracy z Warszawskim Festiwalem Filmowym 6 września 2017 r. ogłosił nabór do projektu "Pitch & Meet. Warsaw Co-Production Meetings", w ramach którego twórcy filmowi będą mieli okazję zaprezentować swoje projekty polskim i zagranicznym profesjonalistom z branży filmowej (producentom, selekcjonerom festiwalowym, dystrybutorom, agentom sprzedaży, etc.). Spośród projektów filmowych zakwalifikowanych do prezentacji, jury wybierze jeden, który otrzyma nagrodę w  wysokości 100 000 euro, przyznanej w ramach Programu Operacyjnego w PISF, dedykowanego koprodukcjom mniejszościowym.

Członkami tegorocznego wydania projektu "Pitch&Meet" są: 

 • Amanda Livanou – producentka filmowa, absolwentka Sundance Producers Lab w Utah, USA;
 • Lenka Tyrpakova – programerka Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Karlowych Warach;
 • Andreas Struck – scenarzysta, kurator sekcji Panorama na Berlinale;
 • Michał Oleszczyk – tłumacz i krytyk filmowy, w latach 2013-2016 dyrektor artystyczny Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni.

Do tegorocznej edycji projektu "Pitch & Meet" zakwalifikowało się 10 projektów filmowych:

 • "The Hole in the Fence", reż. Joaquin del Paso, Meksyk-Dania-Polska
 • "The Bus to America", reż. Derya Durmaz, Turcja-Polska-Francja
 • "Cranley Gardens", reż. Rafael Kapeliński, UK-Polska
 • "People I'm Not", reż. Francesco Rizi, Szwajcaria-Polska
 • "Seraphyma", reż. Marysia Nikitiuk,  Ukraina
 • "Zero%Proof", reż. Simon Ellis UK-Polska
 • "The River", reż. Emir Baigazin, Kazachstan-Polska
 • "Stepne" reż. Maryna Vroda, Niemcy-Ukraina

Projekty większościowe, zaproszone do prezentacji poza konkursem:

 • "Najmro", reż. Mateusz Rakowicz
 • "Pilot911", reż. Norman Leto

Pitch & Meet. Warsaw Co-production Meetings

Projekt "Pitch & Meet. Warsaw Co-production Meetings" odbędzie się w ramach Warszawskiego Festiwalu Filmowego dniach 20-21 października 2017 roku. Jest to projekt skierowany zarówno do polskich, jak i zagranicznych twórców filmowych. Zakłada on zarazem umożliwienie prezentacji tworzących się projektów polskim i zagranicznym profesjonalistom branży filmowej oraz szeroko pojętą interakcję oraz wymianę uwag i idei w czasie spotkań "one on one".

Więcej informacji o projekcie na stronie WFF: wff.pl/pl/news/pitch-meet

Osoba kontaktowa:

Olga Domżała 

e-mail: olga.domzala@pisf.pl

Pitch & Meet. Warsaw Co-production Meetings – nabór do 29.09 Więcej Pitch & Meet. Warsaw Co-production Meetings – nabór do 29.09

Partner sites:

Link do strony http://kreatywna-europa.eu, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.studiomunka.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.mkidn.gov.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishdocs.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.filmneweurope.com/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.audiowizualni.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.kipa.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.pl.isan.org/pl/index.htm, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://doclab.pl/pl_PL/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.c-kino.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishshorts.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.sfp.org.pl/pl, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.kinastudyjne.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishanimations.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.sara.kipa.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.scriptpro.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.filmpolski.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.legalnakultura.pl/pl, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.wfdif.pl/pl/edukacja-filmowa/wytwornia-scenariuszy, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://filmcommissionpoland.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://polishdirectors.com/, otwiera się w nowym oknie